Yükleniyor
Kayalar Endüstriyel Mutfak Ürünleri

Kayalar A.Ş. / İzmir

Kayalar A.Ş. 1986 yılında Osman KAYALAR tarafından İzmir’de kurulmuştur. Bu tarihten günümüze, yurtiçi ve yurtdışında yüzlerce seçkin tesis ve kuruluşun mutfak, yemekhane ve servis alanlarını projesinden montajına kadar hazırlamış, böylelikle kalitesini ispatlamış ve uzmanlaşmıştır. Kayalar ismi markamız ile bütünleşmiş ve “profesyonel çözüm ortağınız” sloganımız ile mükemmellik hedefimize ulaşmamızı sağlamıştır. Günümüzde Kayalar A.Ş. uluslararası standartlarda ürünler üretmekte ve tesisler hazırlayabilmektedir. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem, yüksek kalitede üretim, satış öncesi ve satış sonrası memnuniyet sonuçlarımız ile ortaya konmaktadır. Çünkü hızlı servis ve zamanında teslim gibi konuları oldukça önemsiyoruz.

Sosyal tesis, turistik tesis, otel, motel, tatil köyü, okul, hastane, fabrika, restaurant, lokanta, pastane, kafetarya, yurt, yemek fabrikası vb tesisler için danışmanlık ve proje üretimi ile başlayan hizmetlerimiz anahtar teslim komple mutfak tesisi (ısıtma-soğutma grupları) ve servis bölümleri dahil ürün bazında üretim, montaj, doğrudan satış ve satış sonrası hizmetler ile birlikte paket olarak devam etmektedir. Otomatik bulaşık yıkama makineleri, buzdolapları ve soğutma üniteleri, kuzine ve fırın, çalışma tezgahları, servis arabaları, oturma grupları, porselen ürünler, Paşabahçe ve benzeri markalı ürünler, kaşık-çatal-bıçak, paslanmaz çelik sanayi tipi tencere ve tavalar, kıyma makineleri, hamur yoğurma, kahve-çay makineleri, derin dondurucu, buz makineleri, konveksiyonlu fırınlar, soğuk hava depoları gibi ürünler Kayalar A.Ş. ürün yelpazesinde bulunmaktadır.

2009 yılından itibaren otel tekstili ve yatak ürünleri de Roccie markamız ile müşterilerimize sunmaya başladık. Proje bazlı, anahtar teslim hizmet veren mimari bölümümüz de 2011 yılından günümüze hizmet vermektedir.